آئین نمادین استانی زنگ روز جوان درآموزشگاه نمونه دولتی علامه طباطبایی در ناحیه ی دو شهرکرد برگزار شد.

آیین نمادین استانی زنگ روز جوان و جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در آموزشگاه نمونه دولتی علّامه طباطبایی ناحیه ی دو شهرکرد با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و دیگر مسئولین استانی برگزارشد.

جعفر مردانی، معاون سیاسی امنیتی استاندار در این آیین اظهار داشت:

جوانان پویا و با نشاط می توانند موتور محرک این جامعه باشند.همین جوانان چهل سال پیش انقلاب را به پیروزی رساندند، پس از آن هشت سال دفاع مقدس را مدیریّت کردند و پس از جنگ سازندگی را در دست گرفتند.از جوانان می خواهیم با تحصیل، تهذیب و ورزش نقش خودشان را در کشور و استان ایفاد کنند. ضمن این که مسئولین نیز باید از ظرفیّت جوانان استفاده کرده تا در بخش های مختلف با علم و مهارتی که در این مدارس می آموزند نقش خودشان را به خوبی انجام دهند.

در حاشیه ی برگزاری این مراسم خدایار قاسم پور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان نیزاعلام کردبه مناسبت هفته ی جوان برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی درهفده منطقه وناحیه ی آموزش و پرورش استان اجرا می شوند که مهم ترین آنها آغاز رقابت های فرهنگی و هنری دانش آموزان است.

منبع : گنجینه آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری |زنگ روز جوان درآموزشگاه نمونه دولتی علّامه طباطبایی ناحیه ی دو شهرکردنواخته شد
برچسب ها : جوانان ,معاون ,استان ,ناحیه ,طباطبایی ,نمونه ,نمونه دولتی ,سیاسی امنیتی ,معاون سیاسی ,امنیتی استاندار ,پرورش استان ,معاون سیاسی امنیتی ,سیاسی ا?